Alıntı/ReplikFilmler/Diziler

Alıntılar Unutulmaz Efsane Sözler

Her kitabın içerisinde mutlaka can alıcı, Alıntılar Unutulmaz Efsane Sözler kitabın ana fikrinin gizlendiği ve slogan haline gelmiş, önemli satırları vardır. Bu kitap sözlerini Facebook ve Twitter gibi ortamlarda sık sık görürüz. İşte bu yazıda, sosyal medya hesaplarınızda paylaşacağınız, birbirinden etkileyici alıntıları okuyacaksınız.

Herkesin muhakkak en sevdiği bir kitap veya yazar vardır. Bazı kitaplar daha çok iz bırakır okuyan kişide. Ya anlatılan hikaye etkilemiştir bizi ya kendimizden bir şeyler bulmuşuzdur. Birçok insan kitap okurken yanında kalem veya küçük bir not defteri bulundurur. Çünkü okuduğu satırların arasında bazıları daha çok dikkatini çekmiştir ve aklında hep kalsın ister.

Bu yazımızda, kitap okurken altını çizdiğiniz birçok satır ile yeniden karşılaşacaksınız. En ünlü yazarların, en bilinen ve en güzel kitap alıntılarını derlediğimiz makalemiz sayesinde, listede yer alan kitapları daha önce okumamış olsanız bile, küçük bir fikir edinmiş olacaksınız. Gelin hep birlikte, en sevilen ve unutulmaz  alıntıların yer aldığı liste ile kelimelerin egemen olduğu bir yolculuğa çıkalım.

Resimli Kısa Güzel Aşk Sözleri

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Merhabalar,

    Kitap okurken bazı cümlelerde kendimizi buluyoruz. Bu yüzden o cümleleri seviyoruz ve kulağımıza küpe yapıyoruz. Paylaştığınız güzel alıntılar için size çok teşekkür ederim. Ben de bloğumda okuduğum kitaplardan muhteşem alıntılar paylaşıyorum. Hatta bir tanesini sizinle de paylaşmayı çok isterim: http://www.ebrubektasoglu.com/yazi/virginia-woolf-kendine-ait-bir-oda-romanindan-kulaga-kupe-yapilasi-12-alinti/

    Güzel okumalar dilerim,
    edebiyatla ve sağlıcakla kalın.

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu