Din NasihattirKandil Mesajları

Resimli Regaip Kandili Mesajları

Kandil mesajlarını sizler için hazırladık. Regaip Kandili 27 Şubat Perşembe günü idrak edilecek. Bu özel gecede ise Müslümanlar sevdiklerine kısa, güzel ve resimli Regaip kandili mesajları atacak. Sizlere sunacağımız resimli watsap kandil mesajlarından en güzel Regaip kandili mesajlarına ve SMS’lerine ulaşabileceksiniz.

“Recep ayının ilk Cuma gecesine Regaib gecesi denir. Regâib, Arapça bir kelimedir ve “reğabe” kökünden gelir. Regaib Kandili 27 Şubat 2020 Perşembe gecesi ihya edilecek. Binlerce kişi şimdiden Regaip Kandili’nin hazırlıklarını yapmaya başladı. Peki, Resimli Regaib Kandili Mesajları ? Regaib Kandili’nin önemi nedir? Regaib’in gecesini ve gündüzünü nasıl geçirmeli? Regaib kandilinin hikmeti ve anlamı nedir? Regaib kandili anlamı ve önemi nedir? Sizler için, “Üç Aylar’ın” habercisi Regaib Kandilidir.

Allah gönlünüzden geçen her duayı hakkınızda hayırlı ise kabul etsin. Amin! Hayırlı kandiller…

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı suhagra 100 sildenafil citraat met creditcard muscle bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

Allah gönlünüzden geçen her duayı hakkınızda hayırlı ise kabul etsin. Amin! Hayırlı kandiller…

Gül bahçesine girenler gül olmasada gül kokarlar, kainatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun. Regaip Kandiliniz mübarek olsun.

Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Regaip Kandiliniz mübarek olsun.

Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle Regaip kandiliniz mübarek olsun.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu