Alıntı/ReplikFilmler/Diziler
Trend

Resimli Efsane Sözler

Her kitabın içerisinde mutlaka can alıcı, Alıntılar Unutulmaz Efsane Sözler kitabın ana fikrinin gizlendiği ve slogan haline gelmiş, önemli satırları vardır. Bu kitap sözlerini Facebook ve Twitter gibi ortamlarda sık sık görürüz. İşte bu yazıda, sosyal medya hesaplarınızda paylaşacağınız, birbirinden etkileyici alıntıları okuyacaksınız.

Herkesin muhakkak en sevdiği bir kitap veya yazar vardır. Bazı kitaplar daha çok iz bırakır okuyan kişide. Ya anlatılan hikaye etkilemiştir bizi ya kendimizden bir şeyler bulmuşuzdur. Birçok insan kitap okurken yanında kalem veya küçük bir not defteri bulundurur. Çünkü okuduğu satırların arasında bazıları daha çok dikkatini çekmiştir ve aklında hep kalsın ister.Bu yazımızda, kitap okurken altını çizdiğiniz birçok satır ile yeniden karşılaşacaksınız. En ünlü yazarların, en bilinen ve en güzel kitap alıntılarını derlediğimiz makalemiz sayesinde, listede yer alan kitapları daha önce okumamış olsanız bile, küçük bir fikir edinmiş olacaksınız. Gelin hep birlikte, en sevilen ve unutulmaz alıntıların yer aldığı liste ile kelimelerin egemen olduğu bir yolculuğa çıkalım.Resimli Kısa Güzel Aşk Sözleri

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. BRING BACK LOST LOVE if you love somebody, do not stop talking to him or her for any reason. You love them because they are able to listen and take your feelings into consideration. Don’t take that relationship for granted.
    abia spells on +27672813062 or ;Email ;abiacasey@gmail.com
    visit;abiamagicspells.com

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu